Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 28.04.2017

19 квітня 2017 р. в м. Краматорськ, відбулася презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська по вул. О. Тихого, 25В. ». Даний проект реалізується в рамках програми «Угоди мерів - Демонстраційні проекти», учасником якої Краматорськ є з 2012 року.

Фінансування проекту становить: 
  • 80% грант Європейського союзу;
  • 20% фінансування з місцевого бюджету. 

Презентація проходила в Краматорській міськраді спільно з представниками керівництва міста, представниками ЄС «Угода мерів», місцевого Комунального підприємства «Краматорське трамвайно- тролейбусне управління» і фахівцями компанії «Плутон». 

На сьогодні в Краматорську п'ять діючих підстанцій. Для модернізації тягової підстанції була обрана саме ТП-1, підстанція знаходиться на території трамвайного депо і живить соціально важливий маршрут: з'єднує Стару частину міста з Соцмістом. Підстанція введена в експлуатацію в 1962 році, обладнання на підстанції морально застаріле, зношене і енергетично неефективне і вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.  

Компанія «Плутон», як один з лідерів у виробництві електротехнічного обладнання на території України, виграла тендер на поставку трьохагрегатної модульної підстанції для модернізації тягової підстанції ТП-1. 

У 2017 р. компанія «Плутон» здійснить поставку сучасної трьохагрегатної модульної підстанції, виготовленої з використанням інноваційних технічних рішень, що в свою чергу дозволить скоротити експлуатаційні витрати і збільшити термін служби обладнання. Обладнання, що виготовляється компанією «Плутон», відповідає міжнародним стандартам, забезпечує надійність електропостачання, безпеку експлуатації і зручність обслуговування.  

презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська»

презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська»

презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська»

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016