"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Об'єкти

СТП-43 ( ст. «Х. Абдуллаева»);
СТП-44 (ст. «Бадамзар»);
СТП-46 (ст. «А. Кодирий»);
СТП-48 (ст. «Минг Урик»)

Виконані роботи

Постачання випрямлячів для Ташкентського метрополітену (Республіка Узбекистан):

  • випрямляч серії В-ТПЕД — 18 шт.

Об'єкти

Суміщена тягова підстанція № 41 «Туркистон»

Виконані роботи

Виготовлення та постачання обладнання, шеф-монтаж, шеф-налагодження

Перша лінія Ташкентського метрополітену була відкрита у 1977 році та мала 9 станцій. У червні 2019 року Ташкентський метрополітен відсвяткував 42-річча, та сьогодні складається з 3 діючих ліній — Узбекистанської, Чиланзарської, та Юнусабадської,  які включають в себе 29 станцій. Ташкентським метрополітеном користуються в середньому 240 тисяч осіб на день.

В період з 1997 по 2001 рік компанія «Плутон» здійснила постачання перетворювальних випрямлячів для 4 суміщених тягово-знижувальних підстанцій Ташкентського метрополітену. За весь час експлуатації випрямлячі підтвердили свою надійність, високу стійкість до перенавантажень та відсутність необхідності частого обслуговування. За результатами роботи в умовах метрополітену випрямлячі виробництва «Плутон» отримали позитивну оцінку від експлуатаційного персоналу метрополітену.

У 2019 році в Ташкенті почалась реалізація проєкту з продовження Юнусабадської гілки метрополітену загальною довжиною 2,93 кілометри, який включив в себе будівництво двох станцій — «Юнусабад» та «Туркистон». Компанія «Плутон» виконала постачання сучасних розподільчих пристроїв, випрямлячів, трансформатора RESIBLOC, ящиків колійних та  ящиків колійних відгалужувальних, щита постійного струму, пристрою зарядно-випрямного ВТЕУ, для суміщеної тягової підстанції № 41 «Туркистон».