"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Ідея будівництва тролейбусної мережі у м. Кременчук з'явилась у 1950 роках. Активне будівництво тролейбусної лінії в Кременчуці починається у 1965 році, і вже у 1966 році була введена в експлуатацію перша тролейбусна лінія від річкового вокзалу до електростанції. На сьогодні довжина тролейбусних ліній складає 69 km, на міські тролейбусні маршрути Кременчука в середньому виходить 40 транспортних одиниць, які обслуговують 9 маршрутів, а пасажиропотік складає 16,7 мільйона пасажирів. 

У 2017 році в рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні» була виконана реконструкція контактної мережі при підтримці Європейського інвестиційного банку. Крім того, тролейбусний парк поповнився 50 новими тролейбусами за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

У цьому ж році «Плутон» починає співпрацю з КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та успішно реалізує проєкт з модернізації тягової підстанції ТП № 2, а саме демонтаж застарілого масляного вимикача та його заміну на вакуумний вимикач Evolis виробництва компанії Schneider Electric, монтаж та пусконалагодження комірки ретрофіту РУ 10 kV. Протягом наступних двох років фахівці «Плутон» виконали постачання ще 2 комплектів модернізації комірки середньої напруги 10 kV для тягової підстанції ТП № 2.

У 2021 році був виконаний проєкт із постачання 2 комплектів ретрофіту РУ-600Л.

Заміна застарілого обладнання на нове забезпечила підвищення надійності та якості електропостачання тягової підстанції, а також допомогла суттєво знизити експлуатаційні витрати.