"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Наша місія

Наша місія — слугувати суспільству через високоякісне електротехнічне обладнання, що сприяє комфортному та безпечному життю людей, та покращує екологічну безпеку довкілля.

Продукція «Плутон» — частина повсякденного життя звичайної людини, і ми кожного дня знаходимось у безперервному пошуку та створенні найкращих рішень в електротехніці, і це кардинально нас відрізняє від багатьох інших компаній. Ми відповідаємо перед суспільством та неухильно дотримуємось принципів Компанії: висока якість продукції, соціальна відповідальність, безпека праці та екологічна безпека діяльності підприємства.

Відповідність міжнародним стандартам

Система менеджменту якості компанії «Плутон» відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2015. Політика компанії спрямована на впровадження, підтримку та постійне вдосконалення системи менеджменту якості.

Компанія «Плутон» сертифікована відповідно до міжнародного стандарту екологічної безпеки ISO 14001:2015. Ми прагнемо мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище та забезпечити екологічність виробничих процесів та продукції Компанії.

Система менеджменту професійної безпеки та охорони праці, що діє у компанії «Плутон», відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018. Ми мінімізуємо та контролюємо ризики, пов'язані зі здоров'ям та безпекою, та надаємо нашим працівникам здорове та безпечне робоче середовище.

Подивитись наші сертифікати

Наші цінності

Пріоритети
Про що ми піклуємося у першу чергу? Беззаперечний пріоритет якості продукції, інноваційних технічних рішень, екологічної безпеки та безпеки праці — те, що завжди більш важливе, ніж обсяг кінцевого прибутку.

Професіоналізм
Завжди та у всьому. Колектив з високим рівнем освіти, що складає інтелектуальний капітал Компанії. Наші працівники розробляють сучасні інноваційні рішення, постійно самовдосконалюються, підвищують рівень своїх знань та навчають молодих колег.

Соціальна відповідальність
Ми гарантуємо соціальну справедливість та захищеність нашим працівникам, та відповідальне ставлення до суспільства та навколишнього середовища.

Корпоративна етика
Відсутність будь-якої дискримінації та рівність працівників за національною, расовою та гендерною ознакою.

Відкритість
Довіра колективу топ-менеджменту Компанії, його мотивам та чесності. Керівництво піклується про створення комфортного оточення, у якому розквітають цінності Компанії та дотримується її Місія.

Згуртованість
Командна робота, взаємопідтримка та захоплива робота кожного заради досягнення Цілей та Місії Компанії — ось міцний фундамент нашого колективу.

Ми разом ділимо радість перемоги та винагороди за досягнення, підтримуючи почуття спільності та залученості кожного у загальний успіх Компанії.

Відданість та патріотизм стосовно Компанії — важливі складові роботи, які ми очікуємо від кожного працівника.

 

Дивіться також

Історія компанії

Від перших кроків до лідерства у галузі — історія досягнень, росту професіоналізму та пошуку нових рішень.

Соціальна відповідальність

Невіддільна частина принципів «Плутон» — відповідальність перед суспільством та навколишнім середовищем

Кар'єра в «Плутон»

Майбутнє створюють не компанії, а люди. Приєднуйтесь до нас, щоб разом створювати інновації та технології майбутнього кожного дня!