Чекаємо на зустріч з Вами на виставці InnoTrans2022 в Берліні 20-23 вересня ! Детальніше
Україна |ua

Об'єкти

Тягова підстанція «Albano»

Виконані роботи

Постачання обладнання, пусконалагоджувальні роботи

Стокгольмський метрополітен — один з головних візитівок Стокгольма, який насамперед відомий завдяки сміливому та унікальному дизайну станцій. Система метро складається з 7 ліній, об’єднаних у групи за кольором — зеленої, червоної та синьої, які разом налічують 100 станцій із загальною довжиною шляхів у 105 km.

У 2022 році фахівці «Плутон» виконали постачання обладнання та пусконалагоджувальні роботи для проєкту з реконструкції діючої підстанції «Albano» на Червоній лінії (Röda linjen).

До складу оснащення увійшло наступне сучасне високонадійне обладнання «Плутон»:

  • розподільчий пристрій постійного струму серії РУ-750-РВ – 1 шт.;
  • розподільчий пристрій постійного струму серії РУ-750-Л – 4 шт.;
  • розподільчий пристрій негативної шини РУ-750-ОШ – 1 шт.;
  • випрямляч викатний В-ТПЕД – 1 шт.;
  • пристрій перевірки швидкодіючого вимикача – 1 шт.;
  • візок з вимикачем серії ТV-750 – 1 шт.

В рамках модернізації підстанції «Плутон» вперше впровадив потужний випрямляч «діод-запобіжник» у викатному виконанні з номінальним струмом 7 кА.

Також, на підстанції «Albano» був реалізований енергетичний протокол IEC 61850, який дає можливість об’єднати уніфікованою інформаційною мережею все технологічне обладнання та системи, що забезпечує оперативне і безпечне керування та інтеграцію у систему управління інших рівнів (вже раніше протокол був успішно впроваджений Компанією «Плутон» у Стокгольмі для тягових підстанцій міського електротранспорту «Vallentuna» та «Lindholmen»).

Сама підстанція не є пасажирською станцією, вона розміщується над землею, між двома станціями — «Tekniska högskolan», яка розташована недалеко від Королівського технологічного інституту, та «Universitetet» (назва станції походить від Шведського державного університету).