Компанія «Плутон» — на засіданні комітету з електропостачання Торгово-промислової палати міського транспорту IGKM у Польщі Детальніше
Україна |ua

Об'єкти

Тягові підстанції Московського метрополітену (Російська Федерація)

Виконані роботи

Постачання комплектів обладнання:

  • випрямляч серії В-ТПЕД — 18 шт.;
  • пристрій комплектний розподільний змінного струму 380/200 V — 4 компл.;
  • щит постійного струму 220 V — 1 компл.;
  • пристрій розподільний РУ-825ЛР (з лінійним роз'єднувачем) — 10 шт.;
  • пристрій розподільний РУ-825ПК (підключення кабелів) — 17 шт.

В рамках проекту компанія «Плутон» виконала постачання розподільчих пристроїв з лінійним роз'єднувачем (РУ-825ЛР), які призначені для ввімкнення та вимикання знеструмлених ділянок контактної рейки 825 V метрополітену у тунелі та депо. РУ-825ЛР являє собою комплектний пристрій одностороннього обслуговування та забезпечує комутацію живлячої лінії 825 V номінальним струмом 4000 A.

У розподільчих пристроях РУ-825ЛР забезпечується електробезпека при виконанні робіт з обслуговування приводу, кіл управління та телесигналізації, при комутації силового кола під напругою, зручність експлуатації, надійність, полегшується технічне обслуговування, тобто суттєво підвищується його технічний рівень у порівнянні з існуючими шафами пункту живлення діючих ліній метрополітену.

Розподільчі пристрої РУ-825ПК (приєднання кабелів), призначені для роботи в тягових мережах метрополітену напругою 825 V, були використані у якості шаф для підключення кабелів у тунелі та депо.