«Плутон» разом зі Schneider Electric Romania виконали проєктування, розробку та постачання двохагрегатної модульної тягової підстанції Cicero в Ораді (Румунія) Детальніше
Україна |ua
19 квітня 2017 р. в м. Краматорськ, відбулася презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська по вул. О. Тихого, 25 V». Даний проект реалізується в рамках програми «Угоди мерів — Демонстраційні проекти», учасником якої Краматорськ є з 2012 року.
 
Фінансування проекту становить: 
  • 80% — грант Європейського союзу;
  • 20% — фінансування з місцевого бюджету. 
Презентація проходила в Краматорській міськраді спільно з представниками керівництва міста, представниками ЄС «Угода мерів», місцевого Комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» та фахівцями компанії «Плутон».
Презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська
На сьогодні в Краматорську п'ять діючих підстанцій. Для модернізації тягової підстанції була обрана саме ТП-1, підстанція знаходиться на території трамвайного депо та живить соціально важливий маршрут: з'єднує Стару частину міста з Соцмістом. Підстанція введена в експлуатацію в 1962 році, обладнання на підстанції морально застаріле, зношене та енергетично неефективне та вимагає постійної присутності обслуговуючого персоналу.
Презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська
Компанія «Плутон», як один з лідерів у виробництві електротехнічного обладнання на території України, виграла тендер на поставку трьохагрегатної модульної підстанції для модернізації тягової підстанції ТП-1.
Презентація проекту «Модернізація тягової підстанції електротранспорту м. Краматорська
У 2017 р. компанія «Плутон» здійснить поставку сучасної трьохагрегатної модульної підстанції, виготовленої з використанням інноваційних технічних рішень, що в свою чергу дозволить скоротити експлуатаційні витрати та збільшити термін служби обладнання. Обладнання, що виготовляється компанією «Плутон», відповідає міжнародним стандартам, забезпечує надійність електропостачання, безпеку експлуатації та зручність обслуговування.
Категорії матеріалів: