"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Кар'єра у Компанії «Плутон» — це поєднання динамічної роботи, участі у складних та цікавих проектах, та задоволення від роботи у команді професіоналів.

Професійний розвиток та зростання
Принцип нашої Компанії — забезпечити професійний розвиток та зростання працівників, реалізацію професійного, управлінського та лідерського потенціалу. Ми регулярно проводимо тренінги, семінари та курси підвищення кваліфікації як у Компанії, так і за її межами, а також пропонуємо середньо- та довгострокові програми, включаючи навчання за програмою МВА. Безпосередньо в офісі Компанії проводяться курси англійської для більш продуктивного проведення перемов та бізнес-спілкування з іноземними партнерами. Також є можливість закордонних відряджень, де працівник зможе отримати цінний досвід роботи безпосередньо на об’єкті Замовника та зробити свій внесок у проект.

Система мотивації
У Компанії впроваджена спеціальна система оцінки діяльності персоналу, що дозволяє оцінити внесок кожного працівника у загальний результат Компанії, та розробити підходи до мотивації та рівня винагороди. Усі працівники Компанії «Плутон» проходять оцінку діяльності, за результатами якої визначаються кращі працівники року/кварталу/місяця та розмір їх винагороди.

Ми активно підтримуємо ініціативність, прагнення до зростання та розвитку, високу якість роботи, що виконується, та продуктивність. Тому у нас існує система щорічного преміювання працівників за значний внесок у розробку нових виробів, за досягнення показників, пов’язаних з результатами праці та за дотримання стандартів, норм та правил, прийнятих на підприємстві.

Кадровий резерв
У Компанії передбачена програма підготовки внутрішнього кадрового резерву — системна робота з виявлення найбільш перспективних працівників, їх підготовці та просуванню як на вищу посаду, так і на ключові керівні позиції згідно з індивідуальним планом розвитку. Також проводиться навчання за спеціалізованою програмою з урахуванням наявного рівня професійної підготовки кандидатів, яка направлена на формування та розвиток знань та навичок, необхідних для успішної роботи на конкретній посаді.

Таким чином, наявність компетентних, підготовлених фахівців, готових до просування на ключові позиції, забезпечує кадрову безпеку компанії, та впевненість у завтрашньому дні.

Стратегія, побудована на цих принципах, дозволяє сформувати згуртований колектив, де у кожного є впевненість у професійній спроможності та бажання ефективно працювати на результат.

Приєднуйтесь до команди Компанії «Плутон! Працювати з нами — це чудова можливість отримати неоціненний досвід та побудувати успішну кар’єру!

Дивіться також

Історія компанії

Від перших кроків до лідерства у галузі — історія досягнень, росту професіоналізму та пошуку нових рішень.

Починаючим спеціалістам — випускникам вищих навчальних закладів

Плануйте успішне майбутнє разом з компанією «Плутон»!

Приєднуйтесь до команди «Плутон» вже сьогодні!

Приєднуйтесь до команди «Плутон» вже сьогодні!