"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Повний спектр проєктних робіт для будівництва або реконструкції тягових підстанцій.

Візитна картка Компанії «Плутон» — багатий багаторічний досвід реалізації великих та складних проєктів у сфері енергетики, електропостачання міського електричного транспорту, залізниць та метрополітенів, а також впровадження та підтримки інформаційних систем та диспетчеризації.

Ми пропонуємо своїм Замовникам повний спектр комплексних рішень «під ключ» для тягових підстанцій, які поєднують в собі гармонізовані вимоги міжнародних стандартів та вітчизняних норм проєктування.

Логічна структура проєктування складається з наступних етапів:

 • розробка технічного завдання. На початковому етапі виконання проєкту ми розробляємо технічне завдання з урахуванням всіх вимог та деталей.
 • передпроєктне обстеження. Передпроєктне обстеження містить, але не обмежується збором вихідних даних для проведення багатостадійного проєктування, первинними дослідженнями, вимірами, уточненням кількісних та якісних показників об'єкту проєктування (майданчика);
 • участь у складанні Завдання на проєктування. Багаторічний досвід розробників Компанії «Плутон» дозволяє на етапі складання Завдання на проєктування впровадити інноваційні рішення у концепції побудування об'єкту проєктування, обладнанні та матеріалах, що застосовуються, з урахуванням чинних державних будівельних нормативів, державних та міжнародних стандартів в області проєктування та будівництва.
 • багатостадійне проєктування. Досвідчені головні інженери проєкту із залученням відповідальних (сертифікованих) інженерів-проєктувальників (виконавців) Компанії реалізують повний комплекс проєктних робіт згідно з проєктними нормами та стандартами у галузі проєктування та будівництва, а також з урахуванням індивідуальних вимог та потреб Замовника.
 • узгодження із зацікавленими сторонами. Відповідальність в деталях та системний підхід до проєктно-кошторисної документації, що розроблюється, містять передачу Замовнику комплектів документації, узгодженої зі всіма зацікавленими сторонами проєктування (будівництва).
 • авторський нагляд та участь у введенні в експлуатацію. Виконання авторського нагляду для всіх розділів проєкту та етапів будівництва виконується відповідальними (сертифікованими) спеціалістами Компанії, що для Замовника є додатковою гарантією якості виконання будівельних робіт на майданчику та запорукою введення об'єкта будівництва в експлуатацію у визначений термін та з належними показниками ефективності.

Проєктний відділ є окремим структурним підрозділом Компанії «Плутон». Відділ проєктування оснащений сучасним обладнанням та спеціалізованим програмним забезпеченням для проєк-тування (DIALux, B&R Automation Studio, Програмний комплекс АВК-5, ПЗ «Будівельні технології — КОШТОРИС ПДР», ПЗ «Будівельні технології — КОШТОРИС» та іншим програмним забезпеченням), всією необхідною нормативною та методичною базою, що адап-тована до сучасних вимог в області проєктування, моделювання та будь-якого роду досліджень.

Розробка проєктної документації здійснюється відповідальними виконавцями та кваліфікованими проєктувальниками під керівництвом досвідчених головних інженерів проєкту та авторів проєкту відповідно до Наказу №45 від 16.05.11 р. Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (зі змінами) для класів наслідків СС1 (не значні), СС2 (середні), СС3 (значні) згідно з ДСТУ 8855:2019.

Проєктний відділ нашої компанії має значний досвід у розробці кабельних систем, включаючи лінії зі зшитого поліетилену. Наші фахівці володіють глибокими знаннями в області проєктування та розрахунку кабельних ліній, що дозволяє нам враховувати всі критичні параметри, такі як:

 • Спосіб прокладання: Вибір оптимального методу прокладання кабелю в залежності від конкретних умов та вимог проєкту.
 • Глибина прокладання: Забезпечення достатньої глибини для захисту кабелю від механічних пошкоджень та зовнішніх впливів.
 • Питомий тепловий опір грунту: Аналіз теплових характеристик грунту для ефективного відведення тепла від кабелю та запобігання перегріву.
 • Вибір способу заземлення екранів: Розробка систем заземлення, які забезпечують безпеку та надійність кабельної системи.
 • Перевірка пластмасових трубопроводів на механічні зусилля: Оцінка міцності та довговічності пластмасових труб, що використовуються для захисту кабелів.

Ми пишаємося нашою здатністю забезпечувати надійність та ефективність кабельних систем, що відповідають найвищим стандартам якості.

Крім кваліфікованих авторів проєкту та відповідальних виконавців, в роботі над розробкою рішень в області електротехніки, автоматизації, управління, контролю та програмного забезпечення беруть участь понад 70 досвідчених інженерів-конструкторів, схемотехніків та програмістів Компанії.

Designing

Наші фахівці активно використовують інструменти та засоби проєктного менеджменту. У Компанії створений проєктний офіс, що виконує функції єдиного управління проєктами, розробки стандартизованої методології управління проєктами, аналізу та контролю їх виконання.

Всі задачі з реалізації проєкту безперервно знаходяться в процесі моніторингу та відстеження на предмет відповідності графіку виконання робіт та відповідності завданню протягом всього періоду проєктування та будівництва об'єкту. Управління проєктом на всіх його етапах дозволяє оптимізувати технічні рішення, суттєво знизити витрати на його реалізацію, та виконати реалізацію проєкту у чітко обумовлений термін та з оптимальною якістю.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»