"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Задоволення вимог Замовника якістю послуг та продукції — «візитна картка» нашої компанії.

«Плутон» розуміє, що дуже важливо задовольнити вимоги Замовника, щоб надалі отримати від нього гарні відгуки. Тому, ми завжди забезпечуємо наших Замовників необхідною допомогою та надаємо підтримку для подальшої успішної співпраці з компанією «Плутон».

З питань отримання технічної інформації, навчання щодо використання продукції, технічного обслуговування, ремонту та сервісного обслуговування, гарантії або заміни обладнання у разі виходу з ладу або пошкоджень, звертайтесь до служби Технічної підтримки клієнтів компанії «Плутон». Також, Ви можете залишити відгук про нашу продукцію та послуги, оскільки нам дуже важливо знати, що всі роботи та послуги були виконані належним чином відповідно до очікувань Замовників.

Наші контакти:

Телефон:
+380 (61) 239-7900
+380 (61) 239-7901

Факс:
+380 (61) 239-7900
+380 (61) 239-7901

Email: info@pluton.ua

Сайт: pluton.ua

Зв'яжіться з фахівцями компанії «Плутон»! Наші співробітники завжди готові надати Вам будь-яку технічну інформацію, а також надати високоефективну консультацію.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»