"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Виконання монтажних робіт. Шеф-монтаж.

У сфері монтажу на сьогодні нам немає рівних в Україні. Випробування відбуваються на випробувальній дільниці на першому поверсі виробничого корпусу. До складу комплексу входить цілий цех — лабораторія типових випробувань, у якій є все для проведення типових випробувань — камери тепла та холоду, вібростенди різного призначення, електричні поля.

Компанія «Плутон» здійснює виконання всіх монтажних робіт згідно із затвердженою проєктною документацією, розробленою безпосередньо нашими фахівцями, або проєктною документацією, отриманою від Замовника відповідно до чинної нормативної документації в області будівництва та охорони праці.

Монтаж виконують штатні працівники компанії «Плутон», що мають необхідний досвід роботи, відмінне знання обладнання та технологій. Усі наші фахівці проходять періодичну підготовку з охорони праці, планування, координації, управління, контролю та інспектування робіт на об'єктах, регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації та передають свій досвід молодим колегам.

Широкий спектр спеціалізованого обладнання, машини, механізми, інструменти та пристосування для виконання робіт дозволяють фахівцям компанії «Плутон» якісно та оперативно виконувати монтажні роботи будь-якої складності. При виконанні монтажних робіт ми дотримуємося всіх вимог чинних нормативних документів з виробництва робіт, а також вимог техніки безпеки, а саме ПУЕ, ПТЕ, ПТБ, ДБН, ТНП.

Також, компанія «Плутон» надає послуги шеф-монтажу, який охоплює допомогу та нагляд наших фахівців при запуску в експлуатацію та налаштуванні складного обладнання та систем, а також сервісне обслуговування пристроїв у процесі їх роботи. Послуги з шеф-монтажу охоплюють контроль за проведенням робіт, теоретичні та практичні інструктажі персоналу Замовника, а також контроль якості виконання робіт, що дозволяє скоротити часові та фінансові витрати зі сторони Замовника.

Шеф-монтаж в обов'язковому порядку супроводжується виїздом наших фахівців на місце проведення робіт та подальшій експлуатації обладнання. Для кожного проєкту перелік послуг складається індивідуально та ретельно узгоджується із Замовником на стадії складання договору. Шеф-монтаж в обов'язковому порядку супроводжується виїздом наших фахівців на місце проведення робіт та подальшій експлуатації обладнання. Для кожного проєкту перелік послуг складається індивідуально та ретельно узгоджується із Замовником на стадії складання договору.

Рівень технічних знань висококваліфікованих інженерно-технічних працівників, що виконують монтажні роботи, їх накопичений за багато років досвід роботи, а також висока якість виготовлення та монтажу обладнання дозволяють передавати Замовнику функціонально закінчені об'єкти та гарантувати їх тривалу безперебійну експлуатацію.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»