"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Виготовлення обладнання згідно з технологічними вимогами або індивідуальними вимогами Замовника

Поєднання професіоналізму та багаторічного досвіду працівників компанії «Плутон», оснащеності виробничих дільниць усіма необхідними технологіями, а також постійне вдосконалення системи якості гарантує, що все вироблене обладнання відрізняється високою надійністю та ефективністю та відповідає вимогам міжнародних та європейських стандартів.

Наші фахівці розроблюють та виготовляють обладнання як згідно з власною технічною документацією, так і згідно з документацією, що надає Замовник. До складу обладнання входять лише сертифіковані та високоякісні компоненти провідних світових виробників.

Постачання та транспортування обладнання на об'єкт Замовника

Однією з послуг, що надає компанія «Плутон», є постачання та транспортування обладнання на об'єкт Замовника. Ми виконуємо постачання всіх необхідних компонентів та запасних частин, які потрібні для повного та максимально швидкого відновлення обладнання. Швидке та своєчасне постачання можливе завдяки тому, що на майданчиках виробничої бази компанії «Плутон» розташовані склади, де зберігаються всі необхідні матеріали та компоненти для проєктів в активній стадії.

Ми розуміємо, що для наших Замовників важливо своєчасно та максимально швидко отримати якісне обладнання, що працює, відповідає заявленим характеристикам та задовільняє їх потреби. Ми пропонуємо різні варіанти транспортування як на території України, так і по всьому світі, включаючи підбір необхідного виду транспорту в залежності від габаритів та маси вантажу. Все обладнання поставляється Замовнику у промаркованому пакуванні, яке призначене для транспортування, завантаження-розвантаження та зберігання обладнання згідно з ТУ. Також, ми надаємо Замовнику всю інформацію про обладнання та надаємо йому всю необхідну документацію — технічний опис, інструкції з експлуатації, технічні паспорти з протоколами заводських випробувань, електричні схеми, та конструкторську документацію.

Крім того, «Плутон» становить групу компаній по всьому світу: Польща, Німеччина, Австралія, Індія, Республіка Казахстан, Туреччина. Це дозволяє суттєво оптимізувати для Замовника такі процеси як: логістика, пусконалагоджувальні роботи на об'єкті, постійна технічна підтримка, гарантійне та післягарантійне обслуговування поставленого обладнання, що своєю чергою позитивно впливає на оптимізацію витрат для кінцевого Замовника та створює максимально комфортні умови співпраці з компанією «Плутон».

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»