"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Технічна підготовка персоналу Замовника

Технічна підготовка персоналу Замовника — невід'ємна складова послуг компанії «Плутон». З метою забезпечення максимально ефективного використання обладнання, зниження виробничих витрат та ризиків при його експлуатації, а також щоб запобігти збоїв в роботі, несправностей або неправильної експлуатації обладнання, наші фахівці регулярно проводять інструктажі для оперативного та технічного персоналу Замовника, що надалі дозволяє безпечно та ефективно експлуатувати та обслуговувати обладнання на основі придбаних технічних знань. Цикл навчання* технічного персоналу починається ще на стадії монтажу обладнання та триває аж до завершення пусконалагоджувальних робіт.

Навчання складається з наступних етапів: вивчення основних технічних та експлуатаційних характеристик обладнання, принципів його роботи та улаштування, правил техніки безпеки при експлуатації, та вимог до проведення технічного обслуговування. Крім того, у навчання також входить вивчення ефективних засобів пошуку та усунення можливих несправностей.

Основна задача навчання — набуття фахівцями Замовника необхідного рівня технічної підготовки, знань та досвіду, що дозволяють здійснювати самостійну експлуатацію обладнання.
*Слід мати на увазі, що вказане навчання не може розглядатися як освітня діяльність, підвищення кваліфікації або професійного рівня працівника Замовника.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»