"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Виконання пусконалагоджувальних робіт та введення об'єкта в експлуатацію

Проведення пусконалагоджувальних робіт — важливий етап, спрямований на забезпечення надійного та безпечного запуску обладнання та систем, та їх подальшого введення в експлуатацію. Пусконалагоджувальні роботи допомагають виявити можливі порушення під час монтажу, недоліки у роботі обладнання до початку його введення в експлуатацію, а також забезпечують його безперебійну роботу протягом всього часу експлуатації. Від якості проведених пусконалагоджувальних робіт залежать тривалість безаварійної служби обладнання та оптимальне функціонування обладнання, систем та об'єкту Замовника в цілому.

Спеціалісти компанії «Плутон» мають великий досвід проведення комплексу робіт з налагодження та введення в експлуатацію власного обладнання та обладнання інших виробників. Ми здійснюємо комплексну перевірку правильності проведених монтажних робіт з використанням найновіших інструментів та інструкцій, виявляємо заводські дефекти електрообладнання та налаштування його роботи у режимі максимальних навантажень.

До переліку робіт, що виконують наші фахівці, входить складання кошторису пусконалагоджувальних робіт та їх обсягу, перевірка відповідності технічних параметрів обладнання проєктним вимогам та значенням для перевірки його експлуатаційних характеристик, налагодження та налаштування взаємодії обладнання та всіх інженерних систем об'єкту, перевірку різних режимів експлуатації.

На завершальному етапі пусконалагоджувальних робіт ми виконуємо оформлення технічного звіту (протоколу випробувань) про проведені роботи, комплекту виконавчої документації та передачу пусконалагоджувальної документації та об'єкта Замовнику, що дає йому можливість ввести обладнання у дослідну експлуатацію.Сертифіковані інженери компанії «Плутон» виконують пусконалагоджувальні роботи у суворій відповідності до проєктної та експлуатаційної документації, правил та функціональних вимог безпеки. Все обладнання та його компоненти проходять обов'язкову перевірку на відповідність технічним умовам (ТУ) підприємств-виробників, БНіП, техніки безпеки, охорони праці та пожежної безпеки.

Такий підхід забезпечує високу кість та оптимальну вартість пусконалагоджувальних робіт, що виконуються нашими співпрацівниками, а також гарантує надійність та безперебійність роботи обладнання протягом тривалого терміну експлуатації, знижує ризик виникнення несправностей, та гарантує суттєву економію ресурсів Замовника.

Крім того, фахівці компанії «Плутон» після завершення робіт надають технічну підтримку та проводять навчання фахівців Замовника з роботи з новим обладнанням та технологіями.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»