"Плутон" презентує нову систему захисту та моніторингу SOTA Детальніше
Україна |ua

Технічне та експлуатаційне обслуговування обладнання та систем

Невід'ємною частиною послуг, що надає компанія «Плутон», є комплексне технічне та експлуатаційне обслуговування обладнання, що поставляється Замовнику, а також консультаційна технічна підтримка протягом всього життєвого циклу обладнання.

Ми обслуговуємо обладнання для тягових підстанцій, автоматичні системи управління тягових підстанцій міського електричного транспорту, залізниць та метрополітенів, а також системи диспетчеризації об'єктів електропостачання. Технічне обслуговування охоплює роботи з діагностики, налаштування, регулювання, ремонту обладнання на об'єктах згідно з нормативною документацією та вимогами компаній-виробників компонентів для даного обладнання.

Компанія «Плутон» має все необхідне сучасне діагностичне обладнання та інструменти для проведення якісної та ефективної діагностики як на об'єкті Замовника, так і на території нашого підприємства. Всі роботи виконують висококваліфіковані фахівці з багаторічним успішним досвідом роботи, та які пройшли навчання і мають всі необхідні дозволи. На території підприємства є необхідні запаси компонентів та запасних частин, що дозволяє виконувати їх швидку доставку при необхідності повного та максимально швидкого відновлення працездатності обладнання, що вийшло з ладу.

На підставі Сервісного договору із Замовником компанія «Плутон» може надавати як послуги з періодичного обслуговування обладнання, так і разові виїзди наших фахівців на об'єкти.

Регулярне своєчасне та якісне обслуговування обладнання на Вашому об'єкті є запорукою його довготривалої та безперебійної експлуатації, та гарантією повноцінного та надійного функціонування об'єкта в цілому.

Чим ми можемо Вам допомогти?

Якщо у Вас є технічні питання, питання щодо індивідуальної комплектації або терміну постачання обладнання, будь ласка, зв'яжіться з нами

ТОВ «Плутон IC»
Шамрай Андрій Евгенійович
Начальник Відділу продажу
ЗВ'ЯЗАТИСЯ ПО EMAIL
Група Компаній «Плутон»