Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 16.10.2017

11-13 жовтня 2017 року компанія «Плутон» взяла участь в 12-й Міжнародній виставці залізничного обладнання і техніки IREE-2017.

IREE-2017 - це глобальна платформа технологій і послуг в залізничному секторі Індії, на якій представлений повний спектр залізничної промисловості з усього світу. 

В рамках виставки компанія «Плутон» продемонструвала інноваційні продукти і рішення в області енергопостачання, зокрема розподільчі пристрої постійного струму з декількома варіантами швидкодіючих вимикачів та високонадійний 12-пульсний випрямляч для метрополітену постійного струму 750 В, 3 кА. 

На стенді компанії «Плутон» також була представлена інтелектуальна система моніторингу і захисту тягової мережі SMTN-3, що забезпечує комплексний захист контактних мереж від перевантажень і струмів коротких замикань, а також сприяє відновленню електропостачання енергосистеми і рухомого складу в найкоротші строки. 

Усе представлене обладнання було забезпечено інтелектуальною системою управління із застосуванням web-технологій. 

В ході виставки фахівці «Плутон» провели численні презентації, а також переговори з провідними представниками транспортних компаній і партнерами про співпрацю і впровадження нової техніки для залізничного ринку Індії, що стрімко розвивається.  

11 жовтня 2017 Посол України в Республіці Індія І. Поліха взяв участь в офіційній церемонії відкриття експозиції компанії «Плутон». Посол ознайомився з сучасними зразками продукції в сфері енергопостачання та автоматизації метрополітену, міського електричного транспорту та залізниць, які були представлені на стенді. З Генеральним директором компанії Д.Ю. Овсянікером були обговорені питання надання сприяння з боку диппредставництва в налагодженні ділових контактів з потенційними індійськими партнерами.  

Ми вдячні гостям, відвідувачам стенду за інтерес, проявлений до нашого обладнання і сподіваємося на подальшу взаємовигідну плідну співпрацю!
Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016