Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 09.10.2017

26-29 вересня 2017 року компанія «Плутон» взяла участь в 12-й Міжнародній виставці залізничної індустрії «TRAKO-2017» в Гданську. 

Виставка «TRAKO-2017» є найбільшою в Польщі і другою в Європі зустріччю в галузі залізничного транспорту, яка охоплює питання стану і розвитку транспортних систем і залізничної інфраструктури в Польщі, Європі та світі. 

Експозиція стенду Компанії «Плутон» включила в себе інноваційні продукти і рішення в області енергопостачання, зокрема розподільчі пристрої постійного струму з інтелектуальним управлінням, вдосконалений випрямляч 750 V постійного струму викотного виконання, а також високонадійний 12-пульсний залізничний випрямляч 3,3 kV постійного струму. 

Компанія «Плутон» продемонструвала нові розробки із застосуванням web- технологій, що дозволяють здійснити простий доступ до обладнання з віддалених комп'ютерів і мобільних пристроїв (планшетів, смартфонів). Відвідувачі виставки змогли здійснити дистанційне управління розподільчими пристроями і випрямлячами, представленими на стенді, з планшета iPad. Більше двадцяти п'яти років компанія «Плутон» успішно впроваджує технологічні інновації, пропонуючи своїм Замовникам рішення, спрямовані на підвищення ефективності та зручності в експлуатації і обслуговуванні продукції, що виробляється. 

Також на стенді Компанії була представлена робоча станція на базі інтегрованої SCADA-системи, за допомогою якої всі бажаючі змогли ознайомитися з найцікавішими сучасними технологіями візуалізації і диспетчерського управління енергосистемою, а також здійснити управління обладнанням декількох підстанцій в режимі симуляції. 

Особливий інтерес відвідувачів виставки викликала інтелектуальна система моніторингу і захисту тягової мережі SMTN-3, яка представляє третє покоління захисних пристроїв, заснованих на передових технологіях. Система SMTN-3 забезпечує комплексний захист контактних мереж від перевантажень і струмів коротких замикань, а також сприяє відновленню електропостачання енергосистеми і рухомого складу в найкоротші терміни. 

Спеціалісти «Плутон» поділилися з іншими учасниками виставки досвідом впровадження сучасних технічних рішень та інноваційних розробок в сфері автоматизації та енергопостачання, а також провели численні переговори про співпрацю і впровадження нової техніки з потенційними партнерами, провідними представниками транспортних компаній і постійними Замовниками. 

Ми вдячні партнерам, гостям, відвідувачам стенду за інтерес, проявлений до нашого обладнання. Сподіваємося, що зустрічі на Trako 2017 допоможуть в майбутньому налагодити взаємовигідне плідне співробітництво!
 
Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016