Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон:
+38(061) 220-4811
+38(061) 220-4813

Факс:
+38(061) 220-4812

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 22.07.2016

22 липня Компанія «Плутон» відзначає 20-річний ювілей! 

Компанія підійшла до цього рубежу в статусі одного з найбільших виробників електрообладнання для міського транспорту, метрополітену та залізниць, а також виробника електропривідних систем змінного і постійного струму в широкому діапазоні потужностей і систем автоматичного управління технологічними процесами (АСУ ТП). 

Ми працюємо для величезної кількості людей, що пересуваються в електричному транспорті, працюють в промисловості, створюють громадський продукт, і послугу, що стимулює нас на високу відповідальність перед суспільством за ефективність, якість, надійність нашого обладнання, відповідність його самим останнім досягненням наукової і технічної думки. 

Останні роки стали для нас особливо знаковими. Ми продовжили успішно впроваджувати своє обладнання на підстанціях Бакинського, Алматинского, Київського, Мінського метрополітенів. У 2014 році ми почали виробництво сучасних необслуговуваних модульних підстанцій для міського електричного транспорту і за останні два роки успішно здійснили поставки підстанцій в м.Набережні Човни (Російська Федерація), м. Вінниця та м. Львів (Україна). 

Долаючи кризові умови, ми ведемо активну діяльність по освоєнню нових ринків і залученню нових замовників в країнах СНД, працюємо над спільними проектами з європейськими партнерами. У 2015 році Компанія «Плутон» успішно здійснила проект з постачання обладнання постійного струму для п'яти нових тягових підстанцій лінії Lidingöbanan м. Стокгольм в Швеції, тим самим підтвердивши відповідність виробленого обладнання високим європейським стандартам. 

У 2016 році ми закінчили найбільший проект з модернізації 19-ти тягових підстанцій і диспетчерського пункту, систем SCADA і АСКОЕ для електропостачання мережі електротранспорту м. Львів (Україна). 

Компанія «Плутон» впевнено зміцнює територіальну присутність в світі. Сьогодні Група Компаній «Плутон» складається з 7 філій, які здійснюють свою діяльність в Республіці Білорусь, Російській Федерації, Польщі, Німеччині, Латвії, Туреччині, Індії, Австралійському Союзі. 

Компанія «Плутон»

Наша компанія не зупиняється на досягнутих успіхах, ми постійно відстежуємо запити ринку, аналізуємо світові тенденції, прагнемо бути на вістрі новітніх досягнень науки і техніки в галузі транспорту, електроприводу, АСУ ТП. Ми прагнемо зробити свій внесок у розвиток електротехнічної галузі в усьому світі, і використовуємо свої інновації і досягнення для постійної модернізації нашої продукції. Ми пишаємося своєю історією і впевнено прокладаємо шлях в майбутнє, долаючи труднощі і відкриваючи нові можливості. 

Завдяки прагненню до досконалості, грамотному керівництву і злагодженій праці колективу, мале підприємство, яке нараховувало спочатку 7 співробітників, згодом за 20 років свого розвитку перетворилося на велику компанію з чисельністю 300 осіб. За час свого існування в компанії сформувався згуртований колектив однодумців і прекрасних фахівців, кваліфікація яких є ще однією конкурентною перевагою нашого підприємства. В результаті багаторічної роботи нашої команди компанія «Плутон» займає провідні позиції в електротехнічній галузі, будучи найбільшим виробником більше 70 видів різного обладнання.  

І, звичайно ж, весь цей час з нами поруч Ви - наші Замовники і Партнери! Ми працюємо для Вас, ми розвиваємося разом з Вами, ми створюємо нове і рухаємося вперед, вдосконалюємо свої можливості відповідно до сучасних вимог і майбутніх перспектив!


Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016