Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 Випрямляюча підстанція КВПП

Комплектна випрямляюча напівпровідникова підстанція КВПП

Проміжний перемотувальний пристрій прокатного стану Coilbox

Повний комплект електрообладнання для проміжного перемотувального пристрою (ППП) «Койлбокс», включаючи різноманітні датчики, перетворювачі, комп'ютери, програмне забезпечення. Робота виконувалась за завданням канадської фірми «Hatch» та впроваджена на ВАТ «Запоріжсталь». Проміжний перемотувальний пристрій «Койлбокс» встановлено між чорновою та чистовою групами клітей безперервного, тонколистового прокатного стану НТЛС-1680 в ЦГПТЛ, ВАТ «Запоріжсталь».

Маніпулятор газового різання

Повний комплект електрообладнання для маніпулятора газового різання (МГР), зокрема три електроприводи змінного струму, один з яких з широким діапазоном регулювання частоти обертання 1/200. Жорсткі умови експлуатації, просто неба, діапазон температур від мінус 40 до плюс 50 °C.

Бурильна установка

Призначена для використання в гіпсових копальнях, виконання IP66. Автоматичне буріння за допомогою перетворювачів частоти та автоматичне керування гідроприводами за допомогою програмованого контролера. Автоматичний заряд та контроль акумуляторів, автоматичне фазування та контроль живильної мережі. Діагностика всіх агрегатів, візуалізація робочих параметрів та несправностей.

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016