Реєстрація Логін: Пароль: Запам'ятати меня Забули пароль?

 

Презентація про підприємство

Наша адреса:
вул. Новобудов, 5
Запоріжжя
69076, Україна

Телефон / факс:

+380 61 239-7900 
+380 61 239-7901

E-mail: info@pluton.ua

Адміністративно-виробнича будівля ЗАТ Плутон

Карта проїзду (1,23 МБ)

Партнери:Курсы валют

Курсы валют

Курсы валют

 Випрямляч постійного струму 3,3 та 1,65 кВ серії В-ТПЕД та В-ТППД

Випрямлячі для тягових підстанцій залізниць постійного струму серії ВТПЕД та ВТППД напругою 1,65 та 3,3 кВ виробляються за 12-ти пульсовими та 6-ти пульсовими «мостовими», а також за «нульовою» схемами випрямлення.

Розподільчі пристрої РУ-3,3к

Концептуальні рішення, що застосовуються в розподільчих пристроях серії РУ-3,3к виробництва ПрАТ «Плутон», основані на мінімізації участі людини в процесах перемикання, збирання та розбирання схеми на підстанції.

Устаткування живлення власних потреб підстанції

При розробці комплекту шаф власних потреб ми використовували принципи, що описані в нашій концепції постачання обладнання для тягових підстанцій залізниць: надійність обладнання, мінімізація витрат часу на обслуговування, пошук та вилучення несправностей, високий ступінь захисту персоналу від небезпеки ураження електричним струмом при виконанні регламентних робіт.

Телемеханічний комплекс

Автоматизація тягової підстанції – найважливіший фактор досягнення мети, якою є побудування тягової підстанції нового покоління із підвищеною надійністю обладнання, що не потребує до себе ретельної уваги, забезпечує мінімальну участь оперативного персоналу в оперативних перемиканнях, виключає виникнення аварійнонебезпечних ситуацій внаслідок так званого "людського фактору".

Документи Контакти © Всi права застережено ПЛУТОН 2008-2016